تاثیر ذهن بر روی آب

کلام ، اولین مولفه تبادل انرژی با کائنات است . در واقع کلام در دیدگاه میزان انرژی کمترین مقدار انرژی را در هر بار ساطع نمودن به کائنات دارد ، ولی از نظر فرکانس تکرار ، پر تکرار ترین مولفه های است که ، ما انسان ها در طول شبانه روز از آن استفاده می نماییم.

  • کلمات دارای انرژی هستند.
  • هر کلمه ای به طرف کائنات ساطع می شود ، مجددا به خود ما و زندگی خود ما باز می گردد.
  • جهان هستی ( کائنات ) انرژی این کلمات را به زندگی ما تهاتر می نماید .(تهاتر یعنی چه ؟ آن هم در تبادل انرژی با جهان هستی ؟ )

کلام در واقع کاربردی ترین مولفه انرژیایی در زندگی انسان هاست. به این مفهوم که هر کلمه چه به زبان آورده شود ، چه نوشته شود و چه خواننده آنرا بخواند ، دارای انرژی است که می تواند محیط پیرامون خود را تحت تاثیر انرژی خود قرار دهد .هر انسانی در طول شبانه روز ، تقریبا میلیون ها کلمه را به زبان می آورد که در 99 % موافع حتی خود شخص نیز از انرژی آن کلمات بی اطلاع است .حتی نمی داند که این کلمه ای که هم اکنون در حال به زبان آوردن است ، در حال حاضر چه تاثیری بر روی جسم ، روح و جهان هستی اشان دارد.

 

اثبات انرژیایی بودن کلمات :
همانطور دانشمند ژاپنی ماساور ایموتو در آزمایشات خود اثبات کرد که هر کلمه ای دارای بار انرژی مثبت یا منفی مختص به خود می باشد.

ماسارو ایموتو ژاپنی: 江本勝‎ زاده ۲۲ ژوئیه ۱۹۴۳ – درگذشته ۱۷ اکتبر ۲۰۱۴) نویسنده و دانشمند ژاپنی بود که به دلیل آزمایش خود، در مورد بلور یخ شناخته شده است. پروفسور «ماسارو ایموتو» (Masaru Emoto) ‌که یافته‌های خود را با 10 هزار آزمایش جمع‌آوری نموده، در سه جلد کتاب ارائه کرده است و معتقد است که مفاهیم متافیزیکی محیط بر روی ترکیب مولکولی آب تأثیر می‌گذارد.

این دانشمند ژاپنی که فارغ‌التحصیل دانشگاه یوکوهاماست، دارای یک مؤسسه تحقیقاتی به نام SHM در ژاپن است که امور تحقیقاتی مربوط به کریستالیزه شدن آب را در آنجا انجام می‌دهد.او می‌گوید آب، پیام مهمی برای ما دارد:

این دانشمند ژاپنی یعنی ماسارو ایموتو معتقد باوری مبنی بر انرژیایی بودن کلمات داشت و با انجام یکسری آزمایشات ، در نهایت اثبات کرد که مولکول‌های آب در مقابل کلمات و افکار انسان‌ها عکس‌العمل نشان می‌دهند.آنهم عکس العملی که خیلی سریع و در عرض کمتر از چند دقیقه خودش را نشان می دهد.

شاید دانستن همین یک نکته بتواند نگاه ما را نسبت به کلماتی را هر روز بکار می بریم متفاوت کند. این دانشمند ژاپنی آزمایش‌های خود را به این صورت انجام داد که ، مقداری آب را در ظرفهای مختلف ریخت سپس افکار مثبت یا کلمات زیبا را بر آن آب می‌خواند یا القا می‌کند و یا می نوشت .سپس بلافاصله آن آب را منجمد می کرد و از مولکول‌های یخ در آن ظرف آب فورابا استفاده از میکروسکوپ هیا فوق پیشرفته شروع به عکسبرداری می کرد. او همین آزمایش خود را را با دقیقا با همان آب ،ولی این بار با کلمات منفی یا افکار زشت انجام داد. در کمال تعجب و در عین ناباوری مشاهده کرد که عکس هایی که از ظرفهای اول بدست آورد ، شکل هندسی شش‌ وجهی زیبایی داشتند ، ولی تصاویری که از مولکولهای آب در ظرف دوم به دست آورد ، فاقد شکل منظم هندسی است و نه تنها زیبا نبودند بلکه بسیاز زشت و بی ترکیب بودند.

نکته قابل توجه در آزمایش ایموتو، این بود که فرقی نمی کرد که این کلماتی که بر روی ظرف حاوی آب نوشته می شده ، به چه زبانی باشد ، انگلیسی باشد یا فارسی باشد ، یا اسپانیولی ، یا ژاپنی ، جالبی کار این بود که کریستال های آب متوجه انرژی آن کلمه ( به هر زبانی که نوشته شده بود) می شدند و تحت تاثیر انرژی مثبت یا منفی آن کلمه می شدند.مثلا اگر شما به عربی می نوشتید متشکرم یا به ژاپنی همین کلمه را می نوشتید ، کریستالهای آب تحت تاثیر انرژی مثبت اشکال منظم و زیبایی پیدا می کردند.

منبع

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *